Güvenli Yurt Apart Programı

Gizlilik Sözleşmesi

Akıllı Yurt kullanıcı bilgilerinizi üçüncü firmalara satmaz,
paylaşmaz ya da başka amaçlarla kullanmaz.

Finansal verileriniz size aittir

Akıllı Yurt; yurt, pansiyon, apart ve rezidans gibi kurumlar tarafından girilen finansal verileri bulut ortamında tutan finansal yönetim sistemdir. Akıllı Yurt, sadece sizin tarafınızdan sisteme girilen bilgileri tutar. Girdiğiniz tüm veriler size aittir ve personelimiz sizin izniniz olmadan farklı bir amaç için verilerinizi kullanmaz ya da kullanıma açık hale getirmez.

Verilerinize erişim hakkına sahip olacak kişileri siz belirlersiniz

Girdiğiniz tüm veriler, veritabanında güvenli şekilde saklanmaktadır ve bu verilere sadece sistemi kullanmak üzere sizin tarafınızdan yetkilendirilmiş kişiler erişim sağlayabilir. Sisteme giriş şifrelerinin gizliliğini sağlamak tüm kullanıcıların sorumluluğundadır. Akıllı Yurt personeli ya da iş ortaklarının kullanıcı şifrelerine erişimi bulunmamaktadır ve bu nedenle sizin izniniz olmadan Akıllı Yurt yetkilisinin hesabınıza ve verilerinize erişimi olmaz.

Akıllı Yurt sadece sistem kullanım istatistiklerini izler

Girdiğiniz tüm veriler güvenli şekilde veritabanında saklanmakta olup, sistemi kullanmak üzere davet ettiğiniz ve kurum hesabına erişim hakkı verdiğiniz kişiler tarafından kurumunuza ait verilere erişim sağlanır. Kurum hesabınıza erişim sağlayan şifrelerin güvenliğinden erişim yetkisi verilmiş kullanıcılar sorumludur. Akıllı Yurt personeli ya da iş ortaklarının şifrelerinize ve dolayısıyla hesabınıza sizin talebiniz dışında erişimi bulunmamaktadır. Akıllı Yurt, servisi kullanırken sizin tarafınızdan girilen ve kaydedilen herhangi bir finansal verinin detayına hiçbir şekilde erişim sağlamaz. Herhangi bir sistemsel problemin giderilmesi için sizin izniniz olmadan, belirli bir kişiye ait kullanım bilgisine de erişim sağlamaz. Akıllı Yurt ve iş ortakları sistemi geliştirmek, kullanıcının sistemi nasıl kullandığını daha iyi anlamak ve deneyimini zenginleştirebilmek için sistem tarafından uygun olan durumlarda otomatik olarak kullanıcıya öneri getirilmesini sağlamak üzere tanımlayıcı olmayan toplam kullanım bilgilerini ve işlem hacmine ilişkin bilgileri izler. Toplam kullanım verileri Akıllı Yurt’un veritabanında güvenli şekilde saklanmaktadır.

Verileriniz bulut ortamında güvenli şekilde aktarılmaktadır

Kurumunuza ait çok değerli ve gizlilik içeren bilgileri yönettiğimizin farkındayız ve bunun sorumluluğunu taşıyoruz. Verilerinizin yetkilendirilmemiş kişilerin erişimine ve sistem problemlerine karşı korumak üzere dünya standartlarında en üst seviyede güvenliği sağlamak için gereken tüm yatırımları yapıyoruz. Uygulamanın teknolojik altyapısı ve kullanıcılarımızın verilerini sakladığımız veri merkezimizde Akıllı Yurt sunucularında kullanılan SSL, kullanıcılarımız ve sistem arasındaki verilerin güvenli şekilde transferini temin etmektedir. Olası teknik problemlere karşı verilerinizin günlük yedeklemesi yapılmaktadır. Verileriniz herhangi bir kişisel bilgisayarda tutulmadığı için bilgisayarınızın çalınması, bozulması ya da yetkilendirilmemiş erişim riskine karşı çok daha güvenli şekilde saklanmaktadır.

Verilerinizi istediğiniz zaman dışarı aktarabilirsiniz

Kullanıcı Sözleşmesi dahilinde belirtilen koşullara uyulduğu sürece, talebiniz üzerine Akıllı Yurt tarafından belirlenen ve kullanımı yaygın olan bir formatta verileriniz dışarı aktarılarak size ulaştırılır.

Akıllı Yurt kullanıcı bilgilerini paylaşmaz

Akıllı Yurt kullanıcı bilgilerinizi üçüncü firmalara satmaz, paylaşmaz ya da başka amaçlarla kullanmaz.

Akıllı Yurt’dan e-posta almamayı tercih edebilirsiniz

Akıllı Yurt, sunduğu hizmetlerden daha iyi faydalanabilmenizi ve yeni hizmetlerden haberiniz olmasını sağlamak için e-posta yolu ile sizinle iletişime geçer. Akıllı Yurt’ten haber almak istememeniz durumunda, gönderilen e-postalarda e-posta listesinden çıkabilmeniz için gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Gizlilik politikamız

Akıllı Yurt, gizlilik politikasında ihtiyaç olması durumunda güncelleme yapabilir ve web sitesi üzerinden paylaşılacak olan güncellemeler, yayınlandığı andan itibaren geçerli olacaktır.

Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmelerini Okuyun

Akıllı Yurt kullanımı, Gizlilik Sözleşmesine ve Kullanıcı Sözleşmesine tabidir ve Gizlilik Politikamız bu sözleşmelerle bağlantılı olarak okunmalıdır.

444 92 98

Daha detaylı bilgi için
destek hattımızı arayarak
uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Canlı Destek

Destek personelimiz ile
yazışarak bilgi alın.
CANLI DESTEK

DESTEK

Sınırsız ve ücretsiz Destek ile herzaman yanınızdayız.
444 92 98
© 2015 Eva Bulut Teknolojileri A.Ş.