Hakkımızda

HAKKIMIZDA

EASYSOFT Cloud Technology and Developement Services ülkemiz genelinde konaklama hizmeti veren Yurt, Apart, Pansiyon, Rezidans gibi günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama yapan kurumların ihtiyaçlarına yönelik yazılım hizmetleri sunmaktadır.

İlan Sayfası; konakla.net

İlan Sayfası ile tesislerini ülke ve dünya pazarına en iyi şekilde tanıtmayı amaç edinen kurumlar, ilan üzerinden alacak oldukları talep ile de potansiyel müşteri sağlama imkanına sahip olacaklardır. Özellikle kazandıkları üniversitenin bulunduğu il ve ilçede konaklama ihtiyacı olan öğrenciler gerekli kriterlerde filtreleme yaparak bütçelerine en uygun kurumu bulma imkanı sağlayacaklardır.

Bulut Otomasyon; akilliyurt.com

Akıllı Yurt bulut tabanlı olarak hazırlanmış olan otomasyon sayesinde, kurumlar müşterilerinin bilgilerini ve işletmesinin gelir-giderlerini tutabilecekler. İnternet bağlantısı olan her platformdan (Pc, Tablet ve Cep Telefonu) giriş yaparak evde ve seyahatte işletmesinin yönetimi ni kontrol altında tutabilecekler. Kurum ve işletmenizin ihtiyaçları konusunda dalında uzman ekibimiz size hizmet etmek için bir telefon kadar yakınınızda olacaktır.

Firma Bilgileri

Akıllı Yurt, EASYSOFT Cloud Technology and Developement Services'in bir markasıdır.
Telefon : 0 (544) 385 43 02
E-Posta : destek@konakla.net

0 (544) 385 43 02

Daha detaylı bilgi için
destek hattımızı arayarak
uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Canlı Destek

Destek personelimiz ile
yazışarak bilgi alın.
CANLI DESTEK

DESTEK

Sınırsız ve ücretsiz Destek ile herzaman yanınızdayız.
0 (544) 385 43 02
© 2017 EASYSOFT Cloud Technology and Developement Services