Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Eva Bulut Teknolojileri A.Ş. ülkemiz genelinde konaklama hizmeti veren Yurt, Apart, Pansiyon, Rezidans gibi günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama yapan kurumların ihtiyaçlarına yönelik yazılım hizmetleri sunmaktadır.

İlan Sayfası; konakla.net

İlan Sayfası ile tesislerini ülke ve dünya pazarına en iyi şekilde tanıtmayı amaç edinen kurumlar, ilan üzerinden alacak oldukları talep ile de potansiyel müşteri sağlama imkanına sahip olacaklardır. Özellikle kazandıkları üniversitenin bulunduğu il ve ilçede konaklama ihtiyacı olan öğrenciler gerekli kriterlerde filtreleme yaparak bütçelerine en uygun kurumu bulma imkanı sağlayacaklardır.

Bulut Otomasyon; akilliyurt.com

Akıllı Yurt bulut tabanlı olarak hazırlanmış olan otomasyon sayesinde, kurumlar müşterilerinin bilgilerini ve işletmesinin gelir-giderlerini tutabilecekler. İnternet bağlantısı olan her platformdan (Pc, Tablet ve Cep Telefonu) giriş yaparak evde ve seyahatte işletmesinin yönetimi ni kontrol altında tutabilecekler. Kurum ve işletmenizin ihtiyaçları konusunda dalında uzman ekibimiz size hizmet etmek için bir telefon kadar yakınınızda olacaktır.

Firma Bilgileri

Akıllı Yurt, Eva Bulut Teknolojileri A.Ş.'nin tescilli bir markasıdır.
Vergi: Pamukkale Vergi Dairesi - 381 045 6984
Telefon : 444 92 98 - 0850 885 0 500
E-Posta : destek@konakla.net

444 92 98

Daha detaylı bilgi için
destek hattımızı arayarak
uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Canlı Destek

Destek personelimiz ile
yazışarak bilgi alın.
CANLI DESTEK

DESTEK

Sınırsız ve ücretsiz Destek ile herzaman yanınızdayız.
444 92 98
© 2015 Eva Bulut Teknolojileri A.Ş.